اعلان علنی دستگاه لون در محل خریدار

1- خريدار متعهد ميگردد سيستم مانيتورينگ تلفن خريداري شده را در محل شرکت ذکر شده به طور علني و به منظور مستندسازي اطلاعات اداري، بازرگاني و پشتيباني استفاده نمايد و به هيچ عنوان با موضوع شنود (استراق سمع) استفاده نشود و همواره کليه پرسنل فعلي و جديد که از خطوط تلفني استفاده ميکنند و کليه افراد طرف دوم مکالمه که از شرکت با ايشان تماس گرفته ميشود و يا ايشان با شرکت تماس ميگيرند، از و جود اين سيستم آگاه خواهند شد. در غير اينصورت استفاده از این دستگاه بدون اطلاع جرم محسوب می‌شود و کليه شکايات قضائي بر عهده خريدار مي باشد. استفاده غير علني از سيستم هاي مانيتورينگ تلفن و استراق سمع و شنود مكالمات خصوصي غير اخلاقي و شرعا حرام است و به عهده شخص خاطي ميباشد.

2- جلوگیری از وقوع اینگونه جرایم کاتالوگ هشدار دهنده طراحی شده است و در پکیج دستگاه لون قرار داده است. لذا خواهشمند است هنگام استفاده از دستگاه ضبط مکالمات جهت اطلاع عموم حتما این اطلاعیه را در محل مورد نظر نصب فرمائید.

.

شرایط نصب دستگاه لون

1- نصب دستگاه لون در محل خریدار شامل نصب نرم افزار و اتصال خطوط تلفن به دستگاه لون و آموزش و تست دستگاه لون در محل خریدار میباشد.

2- هزینه های ناشی از کابل کشی و دیگر مواد مصرفی به عهده خریدار بوده و بصورت جداگانه محاسبه و وجه آن از خریدار دریافت می گردد.

3- نصب دستگاه لون از راه دور شامل نصب نرم افزار لون توسط کارشناسان شرکت و از طریق اینترنت برای خریدار می باشد و قبل نصب باید نرم افزار Team viewer موجود در لوح فشرده توسط خریدار نصب گردد.

4- قبل از نصب دستگاه لون توسط خریدار حتما راهنمای نصب موجود در لوح فشرده را مطالعه فرمایید.

5- لوح فشرده موجود در محصول شامل نرم افزارهای لون و نرم افزارهای جانبی می باشد.

.

شرایط اجراء ضمانت نامه

1- لطفا در نگهداری ضمانت نامه دقت فرمایید ، المثنی صادر نمی شود.

2- صدمات ناشی از نوسانات برق ، نگهداری نادرست ، ضربه ، رطوبت ، تعمیرات توسط اشخاص غیر مجاز شامل گارانتی نبوده و موجب ابطال آن می گردد(تشخیص به عهده کارشناسان شرکت خواهد بود).

3- ضمانت نامه ای که شماره سریال آن با شماره سریال دستگاه لون مطابقت نداشته باشد موجب ابطال گارانتی دستگاه لون می شود.

4- در صورتی که برچسب گارانتی دستگاه لون مخدوش شده باشد موجب ابطال گارانتی دستگاه لون می شود.

5- حمل دستگاه لون به مرکز خدمات گارانتی و تحویل گرفتن آن به عهده خریدار می باشد و صدمات احتمالی در حین حمل با خریدار می باشد.